O firmie

Redpack Maszyny Pakujące

IMG_1190 copy3

Firma Redpack projektuje i produkuje maszyny do pakowania typu ,,flow pack’’działając w różnych branżach, włączając produkty świeże, produkty farmaceutyczne, przekąski, produkty gospodarstwa domowego, piekarnictwo, jak i zarówno kartki okolicznościowe, prezenty i zabawki. Projekt maszyny  typu flow pack podąża za sprawdzonymi rozwiązaniami, jednakże każde zastosowanie wymaga unikalnych metodyfikacji , które zostały zaprojektowane według potrzeb indywidualnego klienta.

Historia firmy

Redpack został założony w 1978 roku, z pierwszą maszyną pakująca flow-pack  ,,Pacer”, która stała się znana ze swojej trwałości i łatwości w użytkowaniu, co potwierdza fakt, że niektóre z maszyn produkowanych w tamtym czasie są nadal w codziennym użyciu. W połowie 1990 maszyny z serii P” zostały wprowadzone do obrotu po raz pierwszy, zastępując serię PacerZnaczące inwestycje w R & D w końcu 2000 roku i na początku 2010 zapoczątkowały nową  serię flow-pack  NTS ,,zgrzewającą od góry’’. 

Pacer

Wydział Techniczny

Wydział Techniczny Redpack składa się z doświadczonych inżynierów, którzy posiadają w użyciu najbardziej aktualne oprogramowanie CAD Solid Works w trakcie projektowania całej maszyny i ustawień dopasowanych do zastosowania. Wszystkie nasze maszyny do pakowania zbudowane są na bardzo solidnej ramie, która jest podstawą długiego i niezawodnego funkcjonowania.

Serwis i usługi posprzedażowe

W następstwie dostawy i montażu, Menedżer Serwisu Redpack organizuje działania inżynierów, zapewnia wsparcie telefoniczne dla Państwa pracowników technicznych oraz aranżuje umowę serwisową i organizuje planowane konserwacje. Wizyty inżynierów przeprowadzone są przez kompetentnych i pomocnych techników, którzy mają dostęp do  kompleksowego zródła części zamiennych. 

 

Lokalizacja

Główna siedziba Redpack znajduje się na obrzeżach miasta Norwich we wschodniej Anglii niewiele ponad 2 godziny jazdy z Londynunatomiast  nowo otwarta  niemiecka spółka zależna - Redpack Maschinen GmbH ma swoją siedzibę na przedmieściach Kolonii.

Odbiorcy na całym świecie

Maszyny pakujące Redpack mają światową renomę w ponad 30 krajach na całym świecie..

The writers fault, not write an essay online of http://writemyessay4me.org the readers, and the writer will be judged negatively

Zainteresowany?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Redpack i oferowanych przez nas produktach, prosimy o kontakt z nami, będziemy szczęśliwi mogąc pomóc twoim pytaniom dotyczącym opakowań.

FORMULARZ KONTAKTOWY > +44 (0)1603 722 280